Produktové

Dobrá produktová fotografie zlepší image vašich výrobků i vaší firmy. Dobré produktové foto prodává – v tištěné reklamě i na webu. Právě e-shopy a firemní weby by měly tomu, jakým obrazovým doprovodem prezentují nabízené produkty, věnovat maximální pozornost.

Tvorba produktové fotografie je tak trochu alchymie. Při její tvorbě se zaměřuji na podstatné rysy výrobků, věnuji velkou pozornost aranžmá a nasvícení. Každá má produktová fotografie projde náročnou postprodukcí, kde každý detail a odlesk vyladím k dokonalosti. Takové obrázky jsou magnetem pro oko a “řeknou” zákazníkovi, proč by si měl zrovna váš produkt koupit. Jsou-li to lahůdky, nebo nějaký drink, dostane na ně chuť. Prodáváte-li elektroniku, oblečení, nebo třeba hračky, zdůrazním jejich výjimečný design.

Provozujete e-shop, nebo prezentujete výrobky na firemním webu? Potřebujete fotografie produktů do katalogu, na billboard, nebo nebo na jejich obal? Potom jste tu správně.

Exteriér a interiér

Exteriérová fotografie
Nabízíme Vám fotografování v libovolných exteriérech po celé ČR.

Interiérová fotografie
je specializovaný typ fotografie, který se zaměřuje jak jinak než na tvorbu fotografií interiérů. Zachycuje vnitřní prostory, nábytek a doplňky, popřípadě atmosféru. Tvorbou takových obrazů se zabývá hlavně profesionální fotograf. Interiérové fotografie nejsou jenom dobrou propagací a možností ukázat celý objekt, ale také jsou skvělým způsobem jak získat a udržet pozornost stávajících zákazníků.